Skip to content

 

Oskarżona

Joanna Najfeld, oskarżona

Joanna Najfeld, oskarżona

Joanna Najfeld jest publicystką, współautorką książki “Agata. Anatomia manipulacji”.

Występuje w programach radiowych i telewizyjnych, reprezentuje  konserwatywny feminizm pro-life. Opowiada się za prawem do życia, prawami dzieci, rodziców i rodzin, przestrzega przed niebezpieczeństwami ze strony ruchu mniejszości seksualnych, przed szkodliwością antykoncepcji dla zdrowia kobiet, kwestionuje intencje przyświecające ruchowi na rzecz obowiązkowego wychowania seksualnego w szkole.

Nie jest związana z żadną partią ani ugrupowaniem politycznym. Jest katoliczką, natomiast w debacie publicznej nie używa argumentów ?z wiary?, nie jest też ani nigdy nie była działaczką żadnej organizacji kościelnej.

*

Uprzejmie proszę osoby poszukujące informacji biograficznych na mój temat o nie korzystanie z Wikipedii jako źródła. Nie jestem w stanie kontrolować na bieżąco zgodności informacji tam zamieszczanych z faktami, a bezkrytyczne ich powielanie prowadzi do nieporozumień.

Informuję dodatkowo, że nie dokonuję poprawek wpisu na Wikipedii, nie biorę też udziału w jakiejkolwiek innej formie aktywności na Wikipedii. Nie jest moją ambicją upublicznianie gdziekolwiek moich danych osobowych, czy życiorysu. W uzasadnionych przypadkach udzielam informacji na ten temat indywidualnie.

Joanna Najfeld