Skip to content

 

Krew

2014.07.23

Dwa dni po pozbyciu się Profesora Chazana, w jego byłym szpitalu zamordowano pierwsze dziecko.

Krew tego niewiniątka obryzgała nie tylko kafelki przy Madalińskiego.

Prześladowcy Profesora Chazana – ta krew jest na was.

Macie ją za paznokciami. Poplamiła wam koszule, oblepiła klawiatury, rozmazała się na waszych biurkach. Śmierdzi od was tą krwią.

Śmierdzi od lekarza, którzy zabił to dziecko. Śmierdzi od tych, którzy usunęli Profesora Chazana i sprowadzili szpital św. Rodziny do poziomu innych stołecznych rzeźni. Śmierdzi od pracowników mediów, którzy nagonkę na Profesora na zlecenie poprowadzili.

Nie spierzecie tej krwi i nie doszorujecie w prysznicu. Nie zalejecie drogimi perfumami ani butelką whisky.

Ta krew nie da o sobie zapomnieć.

*

Pracownikom szpitala św. Rodziny współczuję. Wiem, że wielu z Was “uciekło” na Madalińskiego ze szpitali, w których zabijano. Niestety, jak tylko zlikwidowali Profesora Chazana, aborterzy dopadli Was i tutaj i uczynili z Waszego miejsca pracy miejsce zbrodni. Zbrodni chronionej (chorym) prawem.

Tak, prawo chroni zwyrodnialców, bo zniesiono karalność aborcji w trzech przypadkach. Podkreślam: zniesiono karalność, nie przyznano nikomu prawa do aborcji.

Aborcja jest skodyfikowana jako przestępstwo przeciwko zdrowiu i życiu i każda jest nielegalna. Prawo wyłącza jedynie karalność w trzech przypadkach. To znaczy, jeśli kobieta znajdzie kogoś kto jej dziecko zabije, a jednocześnie zajdzie jeden z tych trzech przypadków, to zabójca nie będzie ścigany.

Nie wynika z tego żadne prawo do aborcji, żadne prawo do roszczeń – pacjentka nie może żądać, żeby ktoś jej dziecko zabił. Powszechna propaganda głosi, że lekarz musi zabić dziecko kobiecie, która tego zażąda, lub załatwić jej aborcję gdzie indziej. A to nie wynika z prawa.

Szanowni Lekarze, Położne, Pielęgniarki z Madalińskiego: nie poddawajcie się propagandzie, nie ulegajcie bezpodstawnym szantażom.

Nie musicie w tym uczestniczyć, nie musicie oddawać ostatniego szpitala, w którym mogliście spokojnie pracować.

Możecie, musicie walczyć.

Modlę się, żebyście byli “wolni od lęku i zastraszenia”, jak mówił ks. Popiełuszko.

I jeszcze jedno:

Tylko Wy wiecie kto zabił to dziecko i kto jest gotów zabijać kolejne. Jako pacjentka chcę wiedzieć kto to zrobił, z imienia i nazwiska. Chcę znać jego twarz, bo boję się morderców, chcę ich omijać z daleka i przestrzegać przed nimi innych.

Joanna Najfeld

2014.07.23

Zobacz również:

Pierwsza aborcja w szpitalu św. Rodziny

Kolejny atak na prof. Chazana. Możesz mu pomóc!


Okup

2014.07.03

Kilka lat temu stałam przed sądem za to, że mówiłam prawdę o aborcji. Dzisiaj staje przed sądami w “wolnej” Polsce lekarz, bo nie chce brać udziału w rozszarpywaniu na strzępy dziecka przed urodzeniem. Szpital Profesora Chazana zapłaci też karę, bo nie rozczłonkowano w nim dziecka na życzenie matki.

Profesor Bogdan Chazan jest wybitnym ginekologiem i położnikiem. Ale nie dlatego, że nie morduje. To, że nie morduje, znaczy tylko, że jest normalnym człowiekiem, a nie zwyrodnialcem. Podziwiam profesora Chazana nie za to, że nie zabił – bo to zwyczajne zachowanie poczytalnego człowieka – ale za jego opanowanie w obliczu ataku ze strony ludzi złych i głupich. Cieszę się, że ten atak nie trafił na człowieka słabego czy zlęknionego. Cieszę się, że profesor Chazan korzysta z darów Ducha Świętego.

Znam wiele matek, które rodziły w Warszawie swoje dzieci. Te, które świadomie szukały dobrego szpitala, zawsze wybierały jeden z dwóch – Szpital św. Zofii przy ul. Żelaznej, lub szpital św. Rodziny przy Madalińskiego – ten kierowany przez Profesora Chazana. To najlepsze szpitale położnicze, znacząco lepsze niż pozostałe. Nie jest przypadkiem, że to właśnie w tych dwóch szpitalach nie morduje się dzieci. 

W pozostałych – z tego co wiem – morduje się. I to odbija się na jakości usług wobec wszystkich pacjentów. Bo jak można wydłubać matce dziecko z łona, przepłukać ręce, przejść do pokoju obok i tam dobrze zajmować się rodzącą inne dziecko? Gdy się morduje, nie można jednocześnie być dobrym lekarzem. Atak na profesora Chazana jest więc pośrednio atakiem na jakość opieki medycznej dla kobiet i dzieci. Kobiety atakujące profesora Chazana same szkodzą sobie i innym kobietom, ale czego się nie robi z nienawiści do Pana Boga?

Szpital św. Rodziny dostał karę za odmowę brutalnego mordu na chorym dziecku. Podobno to dziecko było powołane do życia w technologii in vitro. Ryzyko wad wrodzonych przy in vitro jest o wiele wyższe niż w naturze. Oczywiście żadnej kary za kalectwo dziecka nie zapłaci laboratorium in vitro. Może nawet dostało dofinansowanie z naszych podatków? Zapłaci za to najlepszy szpital położniczy w Warszawie, bo dziecko pozostawił przy życiu i chciał mu zaoferować opiekę medyczną.

Obrzydliwe to i przykre, ale widocznie musiało dojść do starcia, żeby się oddzieliła światłość od ciemności. W takiej sytuacji przynajmniej widać jak na dłoni kto jest kim. Jak już nadejdzie Wolność, to nikt się nie będzie mógł wyprzeć tego, po której stronie stał.

A co do samej kary finansowej… Jeżeli trzeba zapłacić aborcyjnym terrorystom kilkadziesiąt tysięcy okupu za życie tego Bogu ducha winnego chorego Maleństwa, to ja uważam, że to są dobrze wydane pieniądze.

Joanna Najfeld


07.10.2013: Tomasz Terlikowski skazany – powiedział o aborcji “zabójstwo”

“Przeto się nie boimy, choćby waliła się ziemia i góry zapadały w otchłań morza. Niech wody jego burzą się i kipią, niech góry się chwieją pod jego naporem: “Pan Zastępów jest z nami, Bóg Jakuba jest dla nas obroną”.” [Ps 46 (45), 3-4]


Sąd skazał Tomasza Terlikowskiego. Ma “przeprosić” Alicję Tysiąc i zapłacić jej 10 tysięcy złotych.

Sąd uznał, że:

- wolno powiedzieć “aborcja to zabójstwo dziecka”

- wolno powiedzieć o kimś “planowała aborcję”

- nie wolno powiedzieć “planowała zabić dziecko”

Będzie apelacja.

W niedawnej “debacie” sejmowej w sprawie aborcji eugenicznej Ewa Kopacz próbowała zakazać Kai Godek (matce dziecka z Zespołem Downa, która referowała obywatelski projekt przywracający chorym dzieciom prawną ochronę życia), mówić o aborcji jako o zabijaniu dzieci.

Dzieje się tak mimo tego, że polski kodeks karny określa aborcję jako przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu – po prostu jeden z typów zabójstwa. Każda aborcja w Polsce jest nielegalna, tylko niektóre są niekarane. Każdy kto popełnia aborcję, jest zabójcą. Kto ją zleca – zleceniodawcą zabójstwa. Kto ją planuje, ale ostatecznie nie popełnia, jest niedoszłym zabójcą.

Dziś za taki prosty wywód z kodeksu karnego Tomasz Terlikowski został skazany.

Jak celnie zauważa Red. Stanisław Michalkiewicz, faszyzm nie polega na wyciąganiu ręki w geście rzymskiego pozdrowienia, ale na przekonaniu, że państwu wolno wszystko – również gwałcić wolność wypowiedzi. Podzielam ocenę Red. Michalkiewicza, że pod obecną władzą państwo polskie się faszyzuje. Od siebie dodam, że dzieje się to szybciej i bardziej bezczelnie niż się spodziewałam, a do niepoprawnych optymistów nie należę.

W kolejnych etapach batalii o obronę wolności Tomasz Terlikowski będzie walczył na ogromnie ważnym odcinku.

Nie wolno Mu się poddać, a nam nie wolno Go opuścić. Jesteśmy Mu winni wsparcie – jak kto może.

Dostałam dziś jedno zdaniowy e-mail od przyjaciół: “Jakby TT miał faktycznie zapłacić te pieniądze, to oczywiście my się zrzucamy.”

Spokojnie, to jeszcze nie koniec. Póki co, zrzućmy się modlitwami.

Joanna Najfeld

“Ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły: biegną bez zmęczenia, bez znużenia idą.” [Iz 40, 31]

Zob. również:

Tomasz Terlikowski “To jeszcze nie było Lepanto. Ale walka trwa, a ja się nie poddam!”

Tomasz Terlikowski “Pętla się zaciska, ale walka jeszcze nie skończona”

Monika Nowak “Diabłu gromnicę, Panu Bogu tealight”


22.09.2013: Proszę o modlitwę w obronie Tomasza i wolności

Przyłączam się do prośby Tomasza Terlikowskiego o modlitwę za jego jutrzejsze, być może rozstrzygające, posiedzenie sądu w sprawie wytoczonej przeciwko niemu przez Alicję Tysiąc.

Tysiąc chce, żeby Tomasz zapłacił jej 130 tysięcy złotych za swoje wypowiedzi o aborcji.

Cytuję apel Tomasza za Fronda.pl

“Jutro kolejna rozprawa w sprawie, jaką wytoczyła mi Alicja Tysiąc. Nie jest wykluczone, że może być to już ostatnie posiedzenie sądu, i jutro zapadnie wyrok.

Dlatego bardzo proszę o modlitwę. Jeśli możecie ofiarujcie w tej intencji dzisiejszą Mszę świętą, pomódlcie się. Tej modlitwy bardzo potrzebuję. Jeśli zapadnie kolejny wyrok skazujący za mówienie o aborcji, to może to oznaczać całkiem realne ograniczenie wolności sumienia i wyznania w Polsce. Sto trzydzieści tysięcy złotych za prawdę, to bardzo dużo… Dlatego jeszcze raz proszę o modlitwę.

Tomasz P. Terlikowski”

23. września, dzień rozprawy, to wspomnienie św. Ojca Pio.

Wszystkim Państwu, którzy odpowiedzą na ten apel z serca dziękuję.

Joanna Najfeld


Stop aborcji eugenicznej

17.06.2013

W polskich szpitalach abortowane są dzieci, u których podejrzewa się chorobę lub wadę.

Zabijane są późno w ciąży. Lekarze wywołują poród, żeby dziecko umarło. Jeśli przeżyje, to już po porodzie jest zostawiane bez pomocy na śmierć. To zgodne z obecnym prawem aborcyjnym.

“Kompromis aborcyjny” pochłania każdego roku setki nowych ofiar, zdecydowana większość z nich to dzieci podejrzewane o chorobę. Liczba aborcji eugenicznych rośnie dramatycznie z roku na rok.

Za wzrost liczby aborcji w majestacie prawa odpowiada gwałtowny wzrost liczby aborcji eugenicznych.

Za wzrost liczby aborcji w majestacie prawa odpowiada gwałtowny wzrost liczby aborcji eugenicznych, czyli zabójstw dzieci zdiagnozowanych jako chore.

Chcemy zakończyć ten horror. Chcemy przywrócić chorym dzieciom prawną ochronę życia równą z tą, którą cieszą się w Polsce zdrowe dzieci.

Zbieramy podpisy pod obywatelskim projektem ustawy, która zakaże aborcji eugenicznej. Potrzeba 100 tysięcy, żeby projektem zajął się Sejm. Dwa lata temu pod projektem całkowicie zakazującym aborcji podpisało się 600 tysięcy Polaków.

Zapraszam Państwa do poparcia tegorocznego projektu swoim podpisem. Proszę, aby spróbowali Państwo zebrać podpisy w rodzinie, wśród przyjaciół. Każdy podpis się liczy! Mamy czas tylko do 23. czerwca!

Podpisujemy się na kartach, które można pobrać ze strony akcji RatujDzieci.pl. Tam są wszystkie potrzebne informacje, włącznie z kontaktami do koordynatorów regionalnych akcji w całej Polsce. Kartę podpisową wydrukowała też dobra prasa, m.in. obecny jeszcze w kioskach Gość Niedzielny z 16. czerwca.

Zapraszam też do wysłuchania audycji radiowych tej kampanii z udziałem świadków tematu oraz znanych osób (m.in Radosława Pazury, Przemysława Babiarza, Dominiki Figurskiej i Wojciecha Cejrowskiego). Audycje można bezpłatnie pobierać i odtwarzać publicznie.

Tym, którzy wolą poczytać, proponuję teksty: Zatrzymać Eugenikę w Naszym Dzienniku oraz Dzieci do aborcji w Gościu Niedzielnym.

Możliwość wzięcia udziału w tej akcji zawdzięczamy Komitetowi Inicjatywy Ustawodawczej Stop Aborcji, którego pełnomocnikiem jest Kaja Godek, mama chłopca z Zespołem Downa, a w którego skład wchodzą również dr Wanda Półtawska oraz członkowie Fundacji Pro, która organizuje również pikiety pod szpitalami, w których mordowane są przed urodzeniem dzieci podejrzewane o chorobę.

Główna strona akcji to: RatujDzieci.pl. O przebiegu akcji można też dowiadywać się na bieżąco ze strony StopAborcji.pl.

W imieniu swoim i organizatorów proszę też o modlitwę za powodzenie tej akcji i dziękuję Wszystkim Ludziom dobrej woli, którzy ją wspierają.

Joanna Najfeld


Tysiąc chce 130000 PLN

06.04.2013

W poniedziałek w sądzie prawnicy Alicji Tysiąc będą chcieli pieniędzy tym razem od rodziny Terlikowskich.

Sto trzydzieści tysięcy.

Tomek ma żonę Małgosię i czwórkę małych dzieci: Marysię, Zosię, Mikołaja i Jasia.

Na Fronda.pl prosi o modlitwę:

Kolejna rozprawa w sprawie, jaką wytoczyła mi Alicja Tysiąc odbędzie się w poniedziałek o godzinie 12 w sądzie okręgowym w Warszawie.

Ten proces jest niezwykle ważny, nie tylko dla mnie osobiście (130 tysięcy zwyczajnie nie mam), ale też dla wolności słowa w Polsce, a także dla wolności mówienia prawdy o tym, czym jest aborcja. Zwolennicy aborcji takimi procesami chcą bowiem doprowadzić do sytuacji, w której jedynymi dopuszczalnymi ocenami zachowań kobiet, które chciały dokonać aborcji i nadal są z tego dumne, będą pochwały. A każdy, kto zdecyduje się wyrazić odmienną opinię będzie stawiany przed sądem i skazywany na absurdalnie wysoką karę. I dlatego bardzo proszę o modlitwę w tym dniu. Będzie ona potrzebna, bo to nie tylko moja sprawa, ale też szerzej sprawa wolności dla chrześcijan.

Tomasz P. Terlikowski


„Bądź mężny i mocny, nie lękaj się, nie bój się ich, gdyż Pan, Bóg twój, idzie z tobą, nie opuści cię i nie porzuci.” Pwt 31, 6

„Oto dałem wam władzę stąpania po wężach i skorpionach, i po całej potędze przeciwnika, a nic wam nie zaszkodzi.” Łk 10, 19

Święty Michale Archaniele, módl się za nimi.

Błogosławiony Księże Jerzy, módl się za nimi.

Wszyscy Święci i Aniołowie, módlcie się za nimi.

Jezu Ufam Tobie

Joanna Najfeld


Jutro Tomasz w sądzie

2012/10/28

Gorąco proszę o modlitwę za Tomasza Terlikowskiego jutro, w poniedziałek 29. X 2012, w południe, w związku z kolejną rozprawą sądową w procesie wytoczonym przeciwko Niemu przez Alicję Tysiąc.

Mój proces o prawdę wygraliśmy nie tylko dlatego, że prawda była po naszej stronie. W dzisiejszych sądach to wcale nie daje gwarancji sprawiedliwego wyroku. Mój proces wygraliśmy również dzięki nieustannej modlitwie wielu ludzi.

Proszę, pomóżmy jutro Tomaszowi.

Każde “Zdrowaś” się liczy.

O Ducha Świętego w sądzie.

O Ducha Męstwa dla Rodziny Terlikowskich.

+

Joanna Najfeld


Kolejni obrońcy życia pod sąd

2012/08/10

Przed sądem stanie pan Mariusz i Kinga – prolajferzy z Warszawy.

Zdaniem policji “wywołali zgorszenie” bo pokazali czym jest aborcja. Rozstawili wystawę “Wybierz Życie”.

Pan Mariusz – na Woodstoku, gdzie przecież wszystko jest takie święte i nieskalane… A Pan Mariusz przyniósł brzydkie zdjęcia i gorszył niewinną młodzież. Więc policja odwiozła go na sygnale na komisariat.

Kinga wywiesiła zdjęcia w Warszawie, przy ogrodzeniu kościoła. No to ją wezwali ją i postawili zarzuty.

Pornografia, przemoc, wandalizm, satanizm na ulicach – jest okej. Prawda o aborcji – nie okej.

Pan Mariusz i Kinga stają przed sądem jak zboczeńcy za publiczne zgorszenie.

Nieważne, że w obu przypadkach wystawy były całkowicie legalne.
Nieważne, że za te same zdjęcia już sześć razy różne sądy w Polsce wydawały wyroki uniewinniające.
Nieważne, że zdjęcia są legalnie i szeroko używane przez obrońców życia na całym świecie.
Nieważne, że eksperci psycholodzy orzekli, że wystawa jest bezpieczna nawet dla dzieci.
Nieważne, że plakaty pokazują niekarany w Polsce proceder aborcji.
Nieważne, że Sędzia Trybunału Konstytucyjnego mówi, ze policja złamała prawo zatrzymując prolajferów na Przystanku Woodstock.

Nieważne, nieważne, nieważne – bo przecież nie o to chodzi, żeby to miało sens, tylko żeby pognębić obrońców życia.

Do tej pory procesy przeciw wystawie “Wybierz życie” wytaczali lewaccy prowokatorzy: działacze, politycy, ideolodzy.

Teraz prolajferów na sygnale odwozi na komisariat policja. W dwóch miastach, ale prawie jednocześnie, policja stawia im zarzuty. Pomimo okazanych przez nich pozwoleń na wystawę i sześciu wyroków uniewinniających z sześciu sądów w Polsce.

Przypadek?

Pisałam ostatnio o procesie wytoczonym Tomaszowi Terlikowskiemu. Teraz do “przeczołgania” wytypowano Fundację Pro – ze ścisłej czołówki najbardziej aktywnych, odważnych i skutecznych organizacji obrony życia w Polsce.

Oczywiście, że to było do przewidzenia. Fundacja Pro zorganizowała nie tylko wystawy “Wybierz życie” (ponad 200 w miastach i miasteczkach Polski), ale też marsze dla życia, zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem całkowitej ochrony życia (ponad 600 tys. podpisów), liczne pikiety i działania prawne.

Fundacja Pro działa. Fundacja Pro przeszkadza.

Dlatego dziś trzeba stanąć murem za Fundacją Pro.

Proszę Państwa o…

Modlitwę – proszę o nią szczególnie pielgrzymów dochodzących w najbliższych dniach na Jasną Górę.

Głos przeciw łamaniu prawa - protest telewizji Razem.tv.

Wsparcie dla Fundacji Pro przez darowiznę (można odpisać od podatku) i/lub przekazując 1% podatku.

Propozycje innej pomocy lub po prostu dobre słowodane kontaktowe Fundacji.

Joanna Najfeld


Źródła informacji o sprawie

Relacja z zatrzymania na Przystanku Woodstock (Fundacja Pro) – Przeciwnicy aborcji bezprawnie zatrzymani przez policję na Przystanku Woodstock

Relacja filmowa Razem.tv z zajścia (Fundacja Pro/Razem.tv) – Na Przystanku Woodstock za obronę życia stawiają zarzuty – relacja razem.tv

Konferencja prasowa Fundacji Pro na temat zajścia (Fundacja Pro) – Po Woodstocku dryfujemy w kierunku państwa policyjnego

Relacja filmowa z konferencji prasowej (Fundacja Pro/Razem.tv) - Konferencja prasowa zatrzymanych podczas Woodstocku – relacja filmowa

Mariusz Dzierżawski (Fundacja Pro) i Mateusz Dzieduszycki (Razem.tv) w TV Trwam o zajściu na Woodstock

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Wiesław Johann: Policja złamała prawo (Razem.tv)

Kinga Małecka – Prybyło o postawionych jej zarzutach (Fundacja Pro/Razem.tv/Gosc.pl) - Policja: mnie się nie podoba, więc traficie pod sąd (Polecam obejrzeć cały film, nie trwa długo.)

Tekst o zarzutach dla Kingi (Nasz Dziennik) – Policję prawda gorszy

Tekst o aresztowaniu na Woodstock (Nasz Dziennik) -  Nie spodobał się im plakat obrońców życia


30.07.2012: Modlitwa za Tomasza

Ruszył proces przeciwko Tomaszowi Terlikowskiemu. Kolejny.

Tym razem Alicja Tysiąc i jej prawnik chcą od Tomasza 130 tysięcy złotych, aby go “oduczyć” wypowiadania negatywnych opinii na temat aborcji.

Proszę przeczytać o tym na Fronda.pl i na portalu Gazety Polskiej.

Terlikowskiego broni Mecenas Piotr Kwiecień, który wspólnie z Mecenasem Krzysztofem Wąsowskim (i za sprawą masowego wsparcia modlitewnego z Państwa strony) wygrał sprawę wytoczoną przeciwko mnie przez lobbystkę aborcyjną Wandę Nowicką, w obu instancjach.

Tomasz ma żonę i czwórkę dzieci.

Proszę Państwa o pomoc Tomaszowi i Mecenasowi Kwietniowi.

Tę najskuteczniejszą: modlitewną.

Joanna Najfeld


Sąd: Prokuratura zajmie się Nowicką, czyli kto pod kim dołki kopie?

Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia nakazał Prokuraturze zająć się Wandą Nowicką, w związku z podejrzeniami o popełnienie przez nią przestępstwa nielegalnego lobbingu, płatnej protekcji i nielegalnej reklamy środków farmaceutycznych.

To wszystko dzięki ustaleniom Sądu w sprawie karnej wytoczonej przeciwko Joannie Najfeld przez lobbystkę aborcyjną Wandę Nowicką i przegranej przez Nowicką zarówno w pierwszej instancji (12.09.2011), jak i w apelacji (30.01.2012).

W postanowieniu Sądu z dnia 22.05.2012r. czytamy, że oskarżyciel publiczny powinien ustalić, czy Wanda Nowicka w ramach kierowanej przez siebie organizacji i podmiotów z nią związanych udzialała jedynie ogólnej informacji o środkach antykoncepcyjnych czy też je reklamowała i promowała na rzecz podmiotów udzielających jej “dotacji”.

“[S]zerszego rozważenia wymaga również kwestia, czy Wanda Nowicka w ramach prowadzonej Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, podejmowała się pośrednictwa w załatwieniu sprawy dla Gedeon Richter oraz IPAS w zamian za korzyść majątkową lub osobistą, powołując się przy tym na wpływy w instytucji państwowej i samorządowej” – orzekł Sąd. Całość postanowienia można przeczytać na stronie Fundacji Pro.

W związku z powyższym, Fundacja Pro wystosowała list do Prokuratora Generalnego z prośbą o czuwanie nad przebiegiem postępowania.

Fundacja Pro, która złożyła pierwsze zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie, wskazuje również, że pierwotna odmowa wszczęcia postępowania, została w depeszy Polskiej Agencji Prasowej niezgodnie z prawdą nazwana prawomocną.

“Zanim Prokurator poinformował o niej fundację [Pro - przyp. MamProces.pl], została ona przekazana do Polskiej Agencji Prasowej, natomiast prok. Monika Lewandowska [rzecznik prasowy Prokuratury - przyp. MamProces.pl] kłamała wówczas podając, iż decyzja ta jest prawomocna” – napisała na swojej stronie Fundacja Pro.

Zob. również:

Nasz Dziennik: Wraca sprawa Nowickiej

FAKT: Marszałek Sejmu za aborcję przed sąd?

Wprost: Prokuratura znów zajmie się Wandą Nowicką

Deon.pl: Prokuratura zajmie się sprawą Wandy Nowickiej

PCh24.pl: Prokuratura zajmie się sprawą Wandy Nowickiej

Katolicka Agencja Informacyjna: Prokuratura zajmie się sprawą Wandy Nowickiej

Prokuratura sprawdzi, czy Wanda Nowicka dopuściła się płatnej protekcji, nielegalnego lobbingu i zakazanej prawem reklamy środków farmaceutycznych. Obrazek: Fundacja Pro

Prokuratura sprawdzi, czy Wanda Nowicka dopuściła się płatnej protekcji, nielegalnego lobbingu i zakazanej prawem reklamy środków farmaceutycznych. Obrazek: Fundacja Pro

Poprzednie wpisy na tej stronie

30.01.2012: Apelacja Nowickiej odrzucona [więcej...]

11.01.2012: Rozprawa apelacyjna 30. stycznia [więcej...]

02.12.2011: Nowicka apeluje, ale akt nie ujawnia: ?ja nie mówiłam, że złożę wniosek o odtajnienie? [więcej...]

23.11.2011:  Sprawa Nowickiej skierowana do Prokuratury Warszawa Śródmieście Północ [więcej...]

18.11.2011: Sprawa Nowickiej u Prokuratora i inne nowości [więcej...]

14.11.2011: Ciąg kłamstw Nowickiej [więcej...] POLECANE

10.11.2011:  Komisja Etyki, odwołanie, Prokurator dla Nowickiej? [więcej...]

09.11.2011: Nowicka ordynarnie kłamie [więcej...]

12.09.2011: Uniewinnienie: mówiłam prawdę [więcej...]

Wszystkie wpisy z przebiegu procesu w kolejności chronologicznej można znaleźć w zakładce Aktualności.

Kontakty dla mediów

Mec. Piotr Kwiecień 601 951 177

Mec. Krzysztof Wąsowski 662 115 800